Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Тканинні ролети

Тканевые ролеты

Тканинні ролети (рулонна штора, Ролштори, рольштор) - віконний аксесуар. Це, безумовно, один з найбільш зручних виробів, який дозволяє сховатися від сонця, поглядів ззовні і декорувати приміщення. Дуже прості у догляді і довго зберігають презентабельний вигляд.

Кращі тканинні ролети в Житомирі можна замовити у нас. Якість на першому місці - спеціальні німецькі тканини, самі надійні механізми.

Тканинні ролети (Житомир) (рулонні штори, ролл-штори) - цікавий елемент інтер'єру сучасних приміщень, варіант декору вікна, в тому числі - металопластикового. Тканинні ролети дозволяють повністю замінити штори - звичайний і звичний «одяг» металопластикових вікон, і при необхідності ізолювати приміщення від сонячного світла. Різноманіття кольорів і фактур тканини дозволяють представити тканинні ролети як прекрасну прикрасу будь-якого інтер'єру, будь-якого вікна.

Тканинні ролети - один з найбільш практичних способів оформлення вікна.

Тканинні ролети відносяться до новітніх розробок і відповідають останнім тенденціям в моді оформлення інтер'єрів.

Завдяки різноманітності тканин за допомогою тканинних ролетів можна регулювати інтенсивність освітлення: вони можуть м'яко розсіювати яскраве світло, створюючи приємну напівтемряву, або ж відбивати світло для повного затемнення сонячної сторони.

Рулонні жалюзі чудово поєднуються з традиційними шторами і можуть служити доповненням до них.

Широкий вибір кольорів та фактур дозволяють підібрати тканину для будь-якого інтер'єру.

Спеціальні тканини для рулонних жалюзі оброблені пропиткою, завдяки чому тканина не мнеться, що не припадає пилом і не вигорає на сонці.

Новинка

Рулонні штори системи "День-Ніч" є одним з різновидів тканинних ролет.

Завдяки кругового руху матерії (тканини) і чергування прозорих і темних смуг, забезпечується можливість просто і плавно керувати рівнем освітленості в приміщенні.

А вибір з кількох систем дозволить вибрати оптимальний варіант рулонних штор для вашого вікна і приміщення.

На базі системи Spring-Chain. Система відкритого комбінованого типу (відкрита система), самофіксуються плавним ланцюгово-пружинним механізмом, цільний ланцюг управління, система призначена для встановлення в середні і великі отвори.