Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Плісе

Плісе від житомирської компанії «Буд-Студія»

Це вдала альтернатива звичним горизонтальним і вертикальним жалюзі, надає приміщенню більш суворий офіційний вигляд. Завдяки найширшій колірній гамі використовуваних тканин і здатності адаптації до будь-якої форми вікна ці штори успішно вписуються в будь-який сучасний інтер'єр.

Штори плісе вдало поєднують в собі красу, стиль і функціональність. Вони ідеально підходять для будь-яких приміщень, можуть використовуватися для декорування нестандартних вікон.

Придумали їх у Німеччині, і в другій половині двадцятого століття майже всі вікна країни прикрашали саме такими шторами.

Штори плісе конструктивно нагадують жалюзі. Їх часто називають жалюзі плісе. Як і жалюзі, вони складаються з профілю, елементів кріплення, що направляють ниток і, звичайно, елементів управління. От тільки, на відміну від жалюзі, штори плісе виготовляють з цілісного шматка тканини, потім тканину обробляють спеціальним складом і роблять «плісе» (невеликі паралельні складки). Кріпляться вони за допомогою невеликого витонченого профілю, тому згорнуті штори не виглядають громіздкими і не кидаються в очі.

Ці штори незамінні при оформленні складних інтер'єрів, оскільки напрямні можна кріпити безліччю способів. Вибирайте будь - до стіни, стелі, у віконному отворі. Унікальність штор плісе в тому, що, використовуючи спеціальні системи кріплення, плісе можна прикріпити прямо на раму, по контуру скла або штапик. До речі, такі системи кріплення дозволяють не псувати раму зайвими дірками.

Саме тому вони ідеально підходять для мансардних, косих, трикутних або арочних вікон, ними можна оформити інтер'єр зимового саду зі скляним дахом або засклену лоджію, а для вікон з часто стулками або балконних дверей плісе - це просто знахідка.