Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Дерев'яні

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі від житомирської компанії «Буд-Студія»

Дерев'яні жалюзі - це один з різновидів горизонтальних. Ламелі для них виготовляють з екологічно чистих, легких і міцних порід деревини. Різноманітні відтінки тонування, допоможуть вам вибрати колір, який ідеально поєднується з інтер'єром меблів, вашого будинку або офісу. Важливою перевагою дерев'яних жалюзі є надзвичайна простота у догляді.

Виготовляються вони із спеціальних порід дерева. Для захисту від сонячних променів і збільшення експлуатаційного строку, дерев'яні жалюзі покриваються спеціальним лаком, який перешкоджають деформації та вигоряння. Ці деталі інтер'єру здатні додати будь-якому приміщенню неповторний стиль і природну атмосферу, завдяки великому спектру текстур дерев'яні жалюзі гармонійно поєднуються з дерев'яними елементами меблів.

Дерев'яні жалюзі - це доказ вишуканого смаку і достатку та прагнення до природного. Звичайно, ці вироби відрізняються дорожнечею в порівнянні зі звичайними, проте це легко пояснюється використанням натуральних матеріалів при виготовленні та необхідністю більш ретельного відбору породи і відтінків дерева, вибір покриттів, а також жорстке дотримання заданих технологій.

Але отриманий результат коштує витрачених старань і витрат, дерев'яні жалюзі більш довговічні і не вимагають особливого догляду. Інтер'єр вашого будинку отримає ні з чим незрівнянну привабливість і затишок.