Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Горизонтальні

Горизонтальні жалюзі від житомирської компанії «Буд-Студія»

Горизонтальные алюминиевые жалюзи

Горизонтальні жалюзі від житомирської компанії «Буд-Студія»

Горизонтальні алюмінієві жалюзі поєднують в собі красу, якість, практичність і доступну ціну. Вони прекрасно підходять для дому та офісу і добре захищають від сонця. За горизонтальними жалюзі дуже легко доглядати (можна мити і чистити), вони не вбирають вологу і не втрачають свій вигляд довгий час. Вони дуже надійні, довговічні і практичні.

Горизонтальні жалюзі досить прості у використанні. При виникненні необхідності, за допомогою спеціальної мотузки управління можна без зайвих зусиль і досить швидко опускати і піднімати ламелі. В управлінні світловим потоком допомагає досконалий механізм повороту ламелей.

Жалюзі горизонтальні дуже часто зустрічаються в інтер'єрі. Завдяки своїм якостям їх можна використовувати не тільки в житлових, але і виробничих приміщеннях, з низькими температурами і високою вологістю. Вони відмінно підходять для кухні, ванної, сауни і басейну. Дуже важливою перевагою горизонтальних жалюзі є їх унікальна здатність відбивати сонячні промені і зменшувати при цьому температуру повітря в приміщенні, що значно знижує витрати на кондиціонування.

Ширина ламелей різна - 16мм і 25мм. Найпопулярнішими є горизонтальні алюмінієві жалюзі з шириною ламелі 25 мм.

На маленьких вікнах найбільш органічно будуть виглядати жалюзі з ламелями 16 мм шириною.
Жалюзі з шириною ламелей 16 мм відрізняються від жалюзі з шириною 25 мм не тільки меншою шириною смуг, але й більшою товщиною, щоб конструкція жалюзі зберігала жорсткість і міцність. Через це ціна на жалюзі 16 мм вище, ніж на 25 мм, що спочатку може здатися дивним. В іншому ж жалюзі 16 мм відрізняються від 25 мм лише своїм зовнішнім виглядом. Вони представлені в широкій колірній гамі і різних фактурах. При цьому жалюзі з ламелями шириною 25 мм зустрічаються найбільш часто.

Жалюзі з відтінком імітує різні породи дерева часто використовуються замість натуральних бамбукових і дерев'яних жалюзі.

Алюмінієві горизонтальні жалюзі не вимагають спеціальних засобів по догляду. Їх досить регулярно протирати м'якою вологою губкою або протирати щіткою з м'якою насадкою.

 

Горизонтальні жалюзі від житомирської компанії «Буд-Студія» - універсальний додаток до вашого інтер'єру, який не тільки дозволяє контролювати освітленість приміщення, але і прикрашає будинок.