Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Ворота

Гаражні секційні ворота сьогодні - це не тільки надійний захист в'їзду в гараж. У XXI столітті гаражні секційні ворота перестали виконувати виключно функціональну роль, перетворившись із стандартної будівельної конструкції в архітектурний елемент, який багато в чому визначає зовнішній вигляд будівлі.

Гаражні секційні ворота відкриваються плавно і безшумно, при відкриванні не вимагають додаткового місця перед гаражем і компактно розташовуються усередині нього.

Точне з'єднання секцій воріт і надійне ущільнення по периметру полотна воріт запобігають потраплянню вологи всередину приміщення і зберігають його температурний режим.
Компанія "Буд-Студія" встановлює гаражні секційні ворота DoorHan. Ворота DoorHan стійкі до злому: досягти цього дозволяє жорсткий каркас воріт, виготовлений з оцинкованої сталі. Додатково ворота комплектуються автоматичним замком.
Особливу увагу DoorHan приділяє безпечної експлуатації конструкцій. Фахівцями компанії розроблені пристрої захисту від обриву троса і від обриву пружин гаражних секційних воріт.