Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

КомплектуючiКомплектуючі для горизонтальних жалюзі Комплектуючі для вертикальних жалюзі Комплектуючі для захисних ролет Комплектуючі для тканевих ролет

Комплектуючі для
горизонтальних жалюзі

Комплектуючі для
вертикальних жалюзі

Комплектуючі для
захисних ролет

Комплектуючі для
тканинних ролет

 

Сучасні вікна не обмежуються рамою і склом. Є цілий ряд додаткових елементів, без яких віконні конструкції не можуть нормально функціонувати. Не варто забувати про аксесуари, що спрощують експлуатацію металопластикових виробів. До таких відносять підвіконня, відкоси, відливи, жалюзі, ролети та москітні сітки.
 
 
Підвіконня
Плоска панель, розташована прямо під вікном, називається підвіконням. Зручна штука. Можна поставити на неї горщик з рослинами, вазу або переносне дзеркало - відразу стане затишніше. Збігаючись за кольором і фактурою з віконним профілем, підвіконня є його продовженням. Воно повинне бути міцним, стійким до механічних впливів, довговічним і красивим. Це основні вимоги, які пред'являють до цього виробу. І не обов'язково, щоб використовувався пластик. Зараз пропонують моделі з ДСП, натурального дерева і навіть штучного каменю.
 
Прекрасні характеристики в підвіконь верзаліт - матеріалу останнього покоління. У його основі деревні волокна і смоли, які пресують і покривають зносостійким пластиком. Вироби верзаліт абсолютно не бояться високих температур і вологості, легко миються і зовсім не деформуються.
 
Майже такі ж характеристики у пластикових підвіконь. Сонячні промені, які проходять крізь скло, не впливають на колір. Він зберігає свою яскравість, насиченість протягом багатьох років. ПВХ-підвіконня не потрібно фарбувати, і доглядати за ним дуже просто.

 
Відливи
Якщо зсередини вікно прикрашене підвіконням, то зовні - відливом, який захищає профіль від води. У колишні часи у всіх були встановлені сталеві панелі (використовувалася листова оцинкована сталь), не відрізнялися гарною якістю. Такі відливи перекошувалися, коробилися і швидко покривалися іржею. Сучасне поліестерове покриття позбавило їх від недоліків. Ні дощ, ні сніг, ні сонце не змусять нові відливи потріскатися і потьмяніти. До речі, і шуму від них не так багато.
 
Укоси
Після того як встановили віконну конструкцію, обробляють отвір. Для цього існують укоси, які обрамляють вікно по периметру. Їх завдання - приховати шви в місцях з'єднання. Вікно приймає закінчений вигляд і готове до використання.
Краще вибрати пластикові укоси. В них маса переваг: не вигоряють, не тріскаються, стійкі до забруднень. Найголовніше, що за рахунок ПВХ-укосів виникає додатковий теплоізоляційний шар, і в кімнаті стає ще затишніше. Гармоніюючи за кольором і текстурою з віконним профілем, ці комплектуючі перетворюють всю конструкцію.
 
Москітні сітки
Можна не замовляти бар'єр від комах, тільки влітку доведеться спати з закритими вікнами. Москітні сітки відмінно захищають від докучливих мошок, комарів та іншої живності. При виборі потрібно звертати увагу на якість і колір матеріалу, розмір осередків. Правильну сітку майже не видно - здається, що на вікні нічого немає. Повітря повинно проходити через неї вільно.
 
Порада всім, хто збирається замовити пластикові вікна: співпрацюйте з однією фірмою. Якщо віконний профіль надає одна компанія, нехай вона ж забезпечить комплектуючими.
 
Компанія «Буд Студія» пропонує весь спектр послуг по роботах: консультації майстрів, підбір комплектуючих, а також їх встановлення у Житомирі та по області. Отримати кваліфіковані відповіді на всі супутні питання ви можете, зателефонувавши за контактними телефонами, вказаними на сайті!