(068) 123-40-50

Бамбукові


від 600 грн / м2 - Замовити

Бамбукові жалюзі від житомирської компанії «Буд-Студія»

Штори і жалюзі з бамбука - це яскраве і оригінальне рішення будь-якого інтер`єру, багатство вибору, багатогранність і різноманітність плетінь, ефективний захист від сонця, надійність і простота в зверненні. Вироби відрізняються легкістю, міцністю і вологостійкістю.

Завдяки тому, що бамбукові жалюзі і штори виготовляються з натурального екологічно чистого матеріалу, зараз вони набувають все більшої актуальності і популярності.

Їх високу стійкість до прямих сонячних променів забезпечує спеціальний світлостійкий лак, яким покривається бамбук для жалюзі.

Жалюзі з натурального бамбука допомагають створити в будинку атмосферу комфорту, затишку і тепла.

Такі жалюзі виконані зі смуг різної за фактурою і кольором бамбука і соломки, які скріплені між собою декоративними нитками.

Бамбукові штори і жалюзі ідеально поєднуються з меблями з ротанга, а також з інтер`єрами в східному і етнічному стилі.

Бамбукові вироби - легкі, міцні, вологовідштовхувальні. Унікальні конструкційні властивості матеріалу і природні кольори роблять їх модними і практичними. Ми пропонуємо вироби з ламелями шириною 50 і 25 мм, вони монтуються на стіни і до стелі.

Зафіксувати їх можна на будь-якій висоті. Для обробки бамбукових жалюзі використовується декоративна тасьма різного кольору і різної товщини - на ваш вибір.

Екзотичні бамбукові жалюзі внесуть свіжу нотку в будь-який інтер`єр. Вони створять приємний настрій і комфортне середовище. Матеріал відрізняється не має аналогів поєднанням легкості, міцності, вологостійкості.

Унікальні конструкційні властивості матеріалу і природні кольори роблять бамбукові вироби практичними і модними. Притаманні тільки бамбуку фактура, малюнок і вишукані натуральні кольори дозволяють створювати і доповнювати витончені східні й нетрадиційні модерністські інтер`єри.

(0412) 44-68-08 (068) 123-40-50