(068) 123-40-50

Мультифактурні


від 760 грн - Замовити

Мультифактурні жалюзі від житомирської компанії «Буд-Студія»

Одним з різновидів вертикальних жалюзі є мультифактурні жалюзі. Комбінація тканини і пластика з додаванням дзеркальних вставок із золота і срібла дозволяє створити конфігурації будь-якої складності. Серед різних існуючих варіантів прикраси вікон, мультифактурні жалюзі в Житомирі займають особливе місце.

Їх унікальність полягає в тому, що на відміну від звичайних вертикальних жалюзі (Житомир), службовців в основному для захисту квартири від сонячних променів, мультифактурні стають ще й воістину розкішним прикрасою інтер`єру будинку, як у сучасному, так і в класичному стилі. Ми запропонуємо готові ескізи, що поєднують в одній ламелі до п`яти найменувань матеріалів, різні ламбрекени і мультифактурні козирки, які вражають своєю красою! Мультифактурні жалюзі пропонують вам пофантазувати, придумати свої поєднання кольорів, матеріалів і форм.

Мультифактурні жалюзі - це абсолютно особливий вид жалюзі. Вони поєднують у собі різні види матерії і бувають найрізноманітніших забарвлень. Можна створювати неповторні композиції і надавати жалюзі різні форми арок і ламбрекенів. Мультифактурні жалюзі можна робити візерунковими, що є шикарним доповненням інтер`єру будь-якої квартири, а можна використовувати в офісах і робочих кабінетах.
Широке поширення мультифактурні жалюзі отримали в залах ресторанів, у виставкових залах, кафе і офісах.

текст

(0412) 44-68-08 (068) 123-40-50