Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Вертикальні

Вертикальные жалюзи

Сучасні та практичні вертикальні жалюзі вже давно зайняли своє місце на вікнах громадських будівель, офісів та магазинів. Тепер вертикальні жалюзі все частіше можна зустріти на вікнах квартир. І це не дивно, адже за ціною вони порівнянні зі шторами, а рівень освітленості приміщення регулюють краще, та й різноманітність колекції дозволяє створювати з їх допомогою неповторне оформлення вікна.

Завдяки антистатичним та пилевідштовхуючій обробці тканинних вертикальних жалюзі їх застосування стає можливим в приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарних умов або електромагнітного фону.

Цікаво, що функціональні переваги вертикальних жалюзі настільки очевидні, що змушують дизайнерів інтер'єру шукати спосіб поєднання їх з консервативними віконними драпируваннями, використовуючи легкі тканинні вертикальні жалюзі в якості гардин, поряд з важкими шторами, або навпаки - поєднуючи щільні вертикальні жалюзі з повітряними фіранками.

Для вітальної кімнати дуже цікавими будуть поєднання вертикальних жалюзі зі шторами або ламбрекенами. Дуже добре вони впишуться і в інтер'єр спальні, створивши м'яке розсіяне світло і інтимну атмосферу.

Їх виготовляють з різних тканинах і нетканих матеріалів та їх поєднань, і навіть з пластику. Володіючи практично всіма плюсами вертикальних тканинних жалюзі, пластик відповідає високим вимогам стерильності. Він легко миється і допускає обробку активними дезінфікуючими складами, не накопичує статичної електрики. Вертикальні жалюзі, виготовлені з пластику найбільш стійкі до впливу вологи. У житлових приміщеннях це в основному ванні кімнати та кухні.

Вертикальні жалюзі дуже практичні і зручні в експлуатації. За допомогою механізму управління вертикальні смуги жалюзі повертаються на будь-який кут, що створює ефект легкого розсіювання світла, вони можуть зрушуватися вправо, вліво або в обидві сторони від центру.