Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Докладно про ролети

Роллеты

Автоматичні ролетні системи (рольставни або ролети) встановлюються на вікна, двері і в прорізи будівель будь-якого призначення для в'їзду і виїзду транспорту.
 

Вони широко застосовуються для захисту вітрин магазинів (рольставні), крім цього, ролети можуть використовуватися як вуличні ворота для перекриття проходу і в'їзду на обгороджену територію (рольворота і сталеві рулонні ворота).
Ролети часто називають «захисними ролетами».

Рольставні (або ролети) - це один з різновидів жалюзі, що має ряд характерних особливостей. Рольставні складаються з рулону окремих пластин (ламелей), що рухаються по двох напрямних. Деталі рольставней захищені спеціальним атмосферостійким полімерним покриттям, що робить їх незамінними для зовнішнього застосування. Підйом ролет здійснюється за допомогою механічного, або електричного приводу.
Завдяки своїй міцності і швидкості «розгортання» рольставні (ролети) є одним з найпопулярніших засобів зовнішньої захисту приміщень від «непрошених гостей». При цьому ціна на рольставні і ролети є абсолютно доступною практично для всіх.

Ролети віконні. Рольставні. Для виготовлення використовується алюмінієвий профіль, який виготовляється з ламелей різної висоти від 37 до 77 мм. Сталевий профіль роликової прокатки - виготовляється з ламелей висотою 40 мм і 55 мм. В якості наповнювача використовується пінополіуретан. Колір профілю може бути різним.

Двері-ролети. Для виготовлення використовується екструдований профіль - виготовляється з алюмінієвого листа з додаванням ребер жорсткості, що надає конструкції більшу міцність і надійність. Використовуються ламелі висотою 42, 44 і 55 мм. Колір профілю може бути різним.

Рулонні ворота. Для виготовлення використовується алюмінієвий профіль висотою 77 мм, як з пінним наповнювачем, так і без нього. Забезпечує високу тепло- і шумоізоляцію в поєднанні з легкістю конструкції. Колір профілю може бути різним.

Ролети-решітки. Для виготовлення використовується алюмінієвий штампований екструдований профіль висотою 56 і 82 мм. Використання даного профілю забезпечує постійний візуальний доступ в приміщення. Колір профілю може бути різним.