Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Жалюзі для дому

Жалюзи

Жалюзі - відмінна заміна для традиційних штор та занавісок. Сучасні люди намагаються відмовлятися від застарілих варіантів, щоб отримувати задоволення від комфорту і функціональності. Ці моменти найбільше зацікавлюють покупців, хоча їм завжди хочеться спочатку оцінити численні види. В результаті чого вдасться зробити кращий вибір для власного будинку.

Рулонні штори і жалюзі це простий і доступний спосіб оформлення віконного отвору. Вони не тільки практичні, але і зручні в застосуванні, виглядають вишукано і стильно. Завдяки рулонним шторам і жалюзі можна легко прикрасити будь-який інтер'єр.

Великий вибір кольорів з різною світлопроникністю допоможе підібрати саме те, що підійде для вашого будинку або квартири.

Перевага вертикальних жалюзі полягає в тому, що їх можна розсовувати від центральної частини до країв, або в одну зі сторін. До того ж такими жалюзі можна оформити вікна стандартної або арочної форми, а також поділити простір приміщення, створивши, таким чином, легку, символічну перегородку. Жалюзі підбираються в інтер'єр так само, як і штори. Головне, щоб їх колір не зливався зі стінами. Для світлих кімнат вибирайте більш темний відтінок, для темних - світліший. Красиво виділити вікно можна яскравими жалюзі контрастного кольору, присутнього в оббивці меблів або декоративному текстилі.

 

Такі жалюзі ви можете придбати в нас!