Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

10 способів візуально збільшити маленьку кімнату

Маленькая комната

  1. Відмовтеся від яскравих та контрастних тонів, віддаючи перевагу пастельним кольорам. Майте на увазі, що холодні тони краще збільшують простір, на відміну від теплих.
  2. Кімната буде виглядати більше, якщо всі стіни, підлога і стеля будуть схожого світлого кольору. Щоб візуально збільшити висоту, рекомендується зафарбувати периметр стелі в колір стін.
  3. Підбирайте меблі та штори в тон оздобленню. Штори краще використовувати легкі, одношарові, напівпрозорі, щоб світло вільно проходило крізь них.
  4. Контрастні меблі будуть привертати увагу, і «з'їдати» простір. Будь-які великі яскраво забарвлені предмети зорово ділять кімнату на частини, що в нашому випадку небажано.
  5. До речі, про світло. Крім природного освітлення, бажано використовувати приховане освітлення. Добре збільшують розміри кімнати настінні дзеркала.
  6. Вибирайте легкі, негроміздкі меблі. Столик зі скляною стільницею, відкриті шафи, стільці з прозорого пластика. Такі меблі створить відчуття відкритого і вільного простору.
  7. Меблі краще розставити по периметру кімнати, щоб уникнути непотрібного поділу. Або по кутах, звільнивши простір в центрі кімнати.
  8. Поставте предмет, що привертає увагу, наприклад підлогове кашпо з високою квіткою, в дальній кут кімнати. Це направить увагу в дану точку і створить відчуття простору.
  9. Не захаращуйте кімнату зайвими речами, які тільки обмежують простір. Чим менше речей в кімнаті, тим більше вона буде здаватися.
  10. Іноді досить просто прибрати міжкімнатні двері або замінити їх складаною ширмою, щоб дві маленькі кімнати об'єдналися в одну велику.