Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Як знизити кількість пилу в будинку

Интерьер

Головну шкоду наносять пилові кліщі — вони можуть провокувати астму, алергію, атопічний дерматит та інші захворювання. Щоб уникнути цих неприємних наслідків, пропонуємо кілька ефективних способів швидко впоратися зі шкідливим домашнім ворогом.

  1. Пледи, диванні подушки, м'які іграшки та штори покладіть в пральну машину, включивши сушку на 15 хвилин (добре, якщо у вашої машини є програма для сушки пухових виробів). Щоб знищити пилового кліща, періть вироби при температурі не нижче 60°С, якщо дозволяє тканина.
  2. Забудьте про використання пір'яної волоті. Цей аксесуар виглядає дуже симпатично, але в прибиранні пилу непотрібний, оскільки розносить пил по кімнаті.
  3. Чиста малярська кисть добре видалить налиплий пил з абажурів, дерев'яних стільців, поручнів або картинних рам. Гумові рукавички, змочені водою, швидко знімуть шерсть домашніх тварин з диванів та крісел. Чиста біла шкарпетка підійде для прибирання пилу з горизонтальних жалюзі.
  4. Пил має властивість осідати, тому починати потрібно з найвищих поверхонь, поступово рухаючись вниз. Пилососити підлогу можна в кінці прибирання (сучасні моделі пилососів вловлюють частки домашнього пилу, тому не бійтеся, що вона знову осяде на полицях).