Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Як вирішити проблеми інтер'єру нареченим

Дизайн интерьера

Відгриміли звуки весільного маршу, закінчилась медова відпустка, фотографії з урочистості переглянуті по кілька разів, і все, - починаються будні. І це значить, що молодим потрібно облаштовувати сімейний побут. Адже всім хочеться, щоб у будинку було затишно, чисто і красиво.

Як правило, починати потрібно з ремонту. А з чого починається ремонт? Звичайно ж, з твердого і вольового рішення новоспеченого подружжя, адже справа ця нелегка, хоч і потрібна. Після того, як всі погодилися на пару тижнів хаосу заради нового вигляду свого сімейного гніздечка, необхідно визначитися з концепцією дизайну. Найкраще з цим завданням справляється професійна студія по дизайну.

Студія з дизайну - це вже серйозний рівень підходу до ремонту і вже точно більш професійний, ніж поради, знайдені на інтернет-форумах. Однак і тут можуть виникнути проблеми. Вірніше, одна велика проблема. З'ясовується, що щасливі молодята не завжди знають, чого хочуть. Дуже здорово, якщо дизайнер все-таки зможе вивідати таємні бажання: тоді результат порадує клієнтів. А от якщо ні, задоволений НЕ БУДЕ ніхто.

Але й тут можна знайти вихід: за допомогою готових макетів інтер'єру, які продемонструє якісь в кімнаті будуть вікна, жалюзі, шпалери для стін, меблі та предмети декору. Залишається тільки вибрати те, що вам до душі, і визначитися з колірною гамою.

Якщо вам потрібно оновити зовнішній вигляд свого житла, і ви хочете підібрати нові вікна, жалюзі або ролети - звертайтеся до нас, в компанію «Буд-Студія» за адресою: м Житомир вул. Шелушкова, 94. Наші контактні телефони: (0412) 44-68-08, 46-05-46, 46-00-13, (097) 023-89-99.