Bud-Studio
Слайдер

Нашi роботи

Маркізи – що це таке

Маркизы

Маркізи – це легкі навіси, призначені для захисту від сонця: вікон, вітрин, винесених на вулицю столиків кафе. Їх також використовують в дизайнерських цілях - для прикраси фасадів, торговельних майданчиків і т. п. Можна на них розмістити навіть рекламу. Зручні і витончені мобільні тенти популярні і у власників заміських будинків для захисту терас.

Найчастіше зустрічаються горизонтальні, вертикальні, бічні та балконні маркізи, а також маркізи для зимових садів.

Горизонтальні маркізи являють собою механізм, що кріпиться до стіни. Принцип роботи таких систем нагадує згинання та розгинання ліктя, тому їх також називають ліктьовими маркізами.

Вертикальні маркізи відмінно захищають від сонця великі вікна, при цьому вони не перешкоджають притоку свіжого повітря. Вертикальні маркізи можуть бути встановлені як зовні будівлі, так і всередині.

Бічні маркізи виконують функції огорож і міжпросторових перегородок, що захищають від сторонніх поглядів. Сонцезахисні конструкції для зимових садів - це спеціальні системи-балдахіни, призначені для підтримки сприятливого мікроклімату в приміщенні зі скляним дахом.

Маркізи балконні навіть у найспекотніший час надійно захищають балкони, лоджії і внутрішні приміщення від спеки.

Кошикарські маркізи - відмінний засіб не тільки для захисту фасаду, але і чудова його прикраса.

При такому широкому асортименті моделей і модифікацій нескладно вибрати для навісу або козирка фасон, що ідеально підходить для конкретної мети.