(068) 123-40-50

Тканинні


від 150 грн - Замовити

 Тканинні ролети (рулонна штора, Ролштори, рольштор) - віконний аксесуар. Це, безумовно, один з найбільш зручних виробів, який дозволяє сховатися від сонця, поглядів ззовні і декорувати приміщення. Дуже прості у догляді і довго зберігають презентабельний вигляд.

Кращі тканинні ролети в Житомирі можна замовити у нас. Якість на першому місці - спеціальні німецькі тканини, самі надійні механізми.

Тканинні ролети (Житомир) (рулонні штори, ролл-штори) - цікавий елемент інтер`єру сучасних приміщень, варіант декору вікна, в тому числі - металопластикового. Тканинні ролети дозволяють повністю замінити штори - звичайний і звичний «одяг» металопластикових вікон, і при необхідності ізолювати приміщення від сонячного світла. Різноманіття кольорів і фактур тканини дозволяють представити тканинні ролети як прекрасну прикрасу будь-якого інтер`єру, будь-якого вікна.

Тканинні ролети - один з найбільш практичних способів оформлення вікна.

Тканинні ролети відносяться до новітніх розробок і відповідають останнім тенденціям в моді оформлення інтер`єрів.

Завдяки різноманітності тканин за допомогою тканинних ролетів можна регулювати інтенсивність освітлення: вони можуть м`яко розсіювати яскраве світло, створюючи приємну напівтемряву, або ж відбивати світло для повного затемнення сонячної сторони.

Рулонні жалюзі чудово поєднуються з традиційними шторами і можуть служити доповненням до них.

Широкий вибір кольорів та фактур дозволяють підібрати тканину для будь-якого інтер`єру.

Спеціальні тканини для рулонних жалюзі оброблені пропиткою, завдяки чому тканина не мнеться, що не припадає пилом і не вигорає на сонці.

(0412) 44-68-08 (068) 123-40-50