(068) 123-40-50

Вертикальні


від 210 грн - Замовити

Сучасні та практичні вертикальні жалюзі вже давно зайняли своє місце на вікнах громадських будівель, офісів та магазинів. Тепер вертикальні жалюзі все частіше можна зустріти на вікнах квартир. І це не дивно, адже за ціною вони порівнянні зі шторами, а рівень освітленості приміщення регулюють краще, та й різноманітність колекції дозволяє створювати з їх допомогою неповторне оформлення вікна.

Завдяки антистатичним та пилевідштовхуючій обробці тканинних вертикальних жалюзі їх застосування стає можливим в приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарних умов або електромагнітного фону.

Цікаво, що функціональні переваги вертикальних жалюзі настільки очевидні, що змушують дизайнерів інтер`єру шукати спосіб поєднання їх з консервативними віконними драпируваннями, використовуючи легкі тканинні вертикальні жалюзі в якості гардин, поряд з важкими шторами, або навпаки - поєднуючи щільні вертикальні жалюзі з повітряними фіранками.

Для вітальної кімнати дуже цікавими будуть поєднання вертикальних жалюзі зі шторами або ламбрекенами. Дуже добре вони впишуться і в інтер`єр спальні, створивши м`яке розсіяне світло і інтимну атмосферу.

Їх виготовляють з різних тканинах і нетканих матеріалів та їх поєднань, і навіть з пластику. Володіючи практично всіма плюсами вертикальних тканинних жалюзі, пластик відповідає високим вимогам стерильності. Він легко миється і допускає обробку активними дезінфікуючими складами, не накопичує статичної електрики. Вертикальні жалюзі, виготовлені з пластику найбільш стійкі до впливу вологи. У житлових приміщеннях це в основному ванні кімнати та кухні.

Вертикальні жалюзі дуже практичні і зручні в експлуатації. За допомогою механізму управління вертикальні смуги жалюзі повертаються на будь-який кут, що створює ефект легкого розсіювання світла, вони можуть зрушуватися вправо, вліво або в обидві сторони від центру.

 

(0412) 44-68-08 (068) 123-40-50